Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom azt megcsinálni...

Hogyan tudom azt megcsinálni audacityben hogy a hang fokozatosan bemélyüljön?

Figyelt kérdés
Valami effekt vagy ilyesmire gondoltam, mert eddig csak azt tudtam mehcsinálni hogy az egész mély/magas legyen.

2016. febr. 25. 20:46
 1/4 tabaki ***** válasza:

Nem találtam ilyet, tartok tőle, hogy nem is lehet. Megpróbálhatod kis lépésekben újra- meg újramélyíteni, de a félhangnyi lépés elég goromba, az eredmény nem túl meggyőző:

[link]

2016. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CspCsj ***** válasza:

Nem vagyok profi, csak párszor használtam.

Esetleg próbáld ezt:

- kijelölöd azt a rész, ahol szeretnéd a fokozatos mélyülést

- Hatás menü > Időméretezés csúsztatása / hangmagasság eltolás pont

- a Végső hangmagasság mezőben megadsz valami negatív értéket (pl. -10)


Hallgasd meg, jobb lett?

2016. febr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:

@#2:

Hm, nem rossz. Sajnos, nálam a program naprakész változata jóformán működésképtelen (elbarmoltam valamit a fordításnál, és még nem volt lelkierőm megkeresni, hogy hogyan tudom letakarítani a gépemről), de a régit is segítségül híva végül sikerült kipróbálnom. Ez tényleg sokkal sikerültebb megoldás, mellesleg ennek az alapján már megtaláltam a régi változat effektjei között is, Sliding Time Scale/Pitch Shift néven... :) Köszi.

2016. febr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

@#2:

Na, azért csak felpiszkáltad a bennem lakozó izét... Ma végre vettem egy nagy lélegzetet, és megcsináltam, nem kell többé a 2.0.5-tel csúfoskodnom, hip-hip-hurrá. Remélem, Emese2000 is pont olyan elégedett a válaszoddal, mint én.

2016. márc. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!