Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játékot ajánlatok az...

Milyen játékot ajánlatok az alábbi kritériumokkal?

Figyelt kérdés
Elég elfoglalt vagyok de keresek valami kikapcsolódást hétvégére, olyan pc játékot ami nem bonyolult (nincs időm se kedvem valami komplexbe beletanulni) és azért nem zabálja meg a gépet. Eddig a legjobban a Heroes of the storm jött be, de játszottam WOT-ot is. (LoL nem érdekel) Kipróbáltam még a Hearthstonet de ez megint csak bonyolult. Szóval ti mit ajánlanátok?

2016. febr. 26. 08:50
 1/2 anonim válasza:

Ha valóban csak kikapcsolódni szeretnél,illetve egy olyan játékot szeretnél játszani,amit ott lehet hagyni,és ugyanott folytatni ahol abbahagytad,mégis sok-sok dolgok meg lehet kreálni,akkor a Minecraft-ot ajánlom.

Ez a játék nincs időhözkötve,és a rendszerkövetelményei is minimálisak.

2016. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

online böngészős játékokon nem gondolkodtál? igaz nem csak hétvégén kell ránézni, mondjuk elküldeni a karaktered dolgozni, a csapataiddal támadni vagy bármi. Hearthstone jó játék, meglehet tanulni és csak kártyázni kell, most jön egy kiegészítő, ami majd a kezdő játékosoknak fog segíteni, hogy ne különbözzenek annyira a lapkészletük, mint akik 2 éve játsszák.

A Hots is elég idő igényes tud lenni szerintem, folytasd azt vagy próbáld ki a SMITE-t.

2016. febr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!