Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop: Hogyan valtoztatnát...

Photoshop: Hogyan valtoztatnátok a képen a jelölt rész szinét szurkerol feketére?

Figyelt kérdés

[link]


Szepen ki tudom jelolni a varazspalcaval, de ha a jobb oldalt talalhato sotetito skalat hasznalom, azzal egyre koromfeketebb lesz, feny nelkul. Ha pedig keszitek egy mintat az alkatresz fenyes fekete reszerol es beillesztem, az furan nez ki.

Harmadik otletem a pecsetes masolgatas, de a kepen a szurke gyuru sokszor szerepel, es ezert az nagyon melos lenne.


Azert ilyen szenvedos,mert feny eri az alkatreszt es ennek latszania kellene.


Nagyon koszonom, aki tud segiteni.



2016. febr. 26. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Kijeloles utan en a szinezes ill kifestes egyszinure skalaval probalkoznek
2016. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kijelölöd, brush tool, új layer, blending módot vagy brush módot átállìtod multiplyra ( alapbol egy normal feliratú legördülő menüt keress ha nem tudnád hol van) ès átfested. Termèszetesen lehet más módot is választani ìzlès szerint, ès próbálgatni.
2016. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:
A fényerőt és a kontrasztot együtt állítgasd, akkor vissza tudod nyerni a bedöglő fényeket.
2016. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pontosan kijelölném. a kijelölésről készítenék egy másolatot, és a színcsere eszközzel a kívánt színre festeném. Így megmaradnak a fények, az árnyékok.
2016. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:
Ja-ja, a kijelölést én elfelejtettem megemlíteni, de persze, ahhoz is kell. És nem árt külön rétegen intézni.
2016. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!