Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy jó lemeztöredezettség-ment...

Egy jó lemeztöredezettség-mentesítő program?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 09:10
 1/7 DjImipapa ***** válasza:
A gyári pont olyan jó, mint az egyéb, programokba épített.
2016. febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Windows alternatíva:


[link]

2016. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ebből a professional mivel jobb?
2016. febr. 27. 11:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Az oldalon írják:

* Automatic updates

* Premium support

tehát automatikus frissítéseket kapsz és prémium terméktámogatást (gyanítom gyorsan válaszolnak az terméktámogatási e-mailedre, előrébb veszik a kéréseidet). Otthoni felhasználóként ezek nélkül is meglehetsz.

2016. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2016. febr. 27. 12:27
 6/7 San Bernardo ***** válasza:

A töredezettség-mentesítés időnként nagyon látványosan hasznos.

Mégis azt mondanám, ne alkalmazd állandóan, nyakra-főre, főleg az erősebb, fizetős, alapos mentesítőket, mert néha belenyúlhatnak olyan dolgokba amivel árthatnak is.

Várd meg, (bármelyiket használod), míg ellenőrzi, és megmondja, mennyire szükséges a töredezettségmentesítés.

Ha nem muszáj, akkor nem kell.

..Ehhez már csak plusz, hogy a registry-vel különösen vigyázz, onnét végképp nem szabad ész nélkül állandóan mentesíteni. Néha muszáj, néha óvatosan.

2016. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BeLac válasza:

Nekem ez vált be "O&O Defrag 19"

Nagyon jól működik a háttérben, egy 1tb HDD-t rakott rendbe, 67% volt a töredezettség amikor felraktam.Ez a system lemez volt. Még 2013.márciusában telepítettem fel a win 7-et. Miután végzet, minden rendben volt adatvesztést nem észleltem, viszont látványosan gyorsabb lett a programok elindítása.

2016. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!