Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NCore "Tag" rangfokozat?

NCore "Tag" rangfokozat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


nCore-on hogyan lesz valaki "Tag" rangfokozatú, ha 250GB-t kellene hozzá feltölteni, DE a rengeteg seeder miatt nem tud annyit adatmennyiségben seedelni?


Már lassan egy éve használom az oldalt, mindent becsületesen seedelek amiket letöltöttem (még most is seedelem az egy éves torrentjeimet is), de a seederek miatt (és a 30/3-as netem miatt) nem tudom elérni a "Tag" rangot, még csak 30GB-nyi adatot tudtam visszatölteni



Mit lehetne tennem, hogy feljebb lépjek?


2016. febr. 27. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Old meg a seedereket egyenkent, es akkor a 30/3-as neteddel is lehetsz rank1 az nCoreon.
2016. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez tetszett :DD
2016. febr. 27. 13:02
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy inkább megölöm az összes seedert, elviszem a gépeiket, és építek egy hatalmas szerverparkot egy bérelt internetvonalon :)
2016. febr. 27. 13:07
 4/9 anonim válasza:
Én 2 év 49 hete vagyok regisztrálva, és ezalatt 412.36 GB-ot töltöttem fel úgy, hogy sokáig rossz wifi routert használtam, és nem működött rendesen a feltöltés (szinte semmit nem tudtam seedelni). Kb 1 éve cseréltem le a routerem, úgyhogy nyugodtan mondhatom, hogy 1 év alatt kb 300-350 biztos, hogy feltöltöttem. Használsz routert? Talán lehet, hogy neked is ez a probléma forrása, vagy esetleg rossz az internet, vagy tűzfal beállítás, rossz UTP kábel stb. A lényeg, hogy nem lehetetlen seedelni, valószínű, hogy neked is valami gond van a netkapcsolattal.
2016. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnos a város szélén ahol lakunk csak UPC-s kábelnetet tudnak kihozni, és a UPC-ről hallottam, hogy korlátozzák a p2p forgalmat



Igen, az ő "csodálatos" multifunkciós eszközüket vagyunk kénytelen használni (Ubee EVW3226 kábelmodem+másfél méteres wifi :D), nem lehet rajta DMZ-t beállítani, NAT-olni, se portot továbbítani


Kérdeztem őket hogy nem-e lehet saját modemet használni, azt mondták hogy kizárt dolog, innentől sajnos úgy érzem hogy megfeneklett az nCore-os karrierem :)

2016. febr. 27. 13:26
 6/9 anonim válasza:
Azt kell mondjam, hogy szerintem jól sejted a karriered megfeneklését :D
2016. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hulioboy ***** válasza:
Ha ez megnyugtat akkor Én Elite rangban vagyok, de semmivel nem gondolom, hogy több lennék, mint Te
2016. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azért vannak előnyök bőven. Én csak tag vagyok, de már így is 10 hit n runom lehet 5 helyett.
2016. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hmm, úgy tűnik hogy megoldódott a probléma: nem volt bekapcsolva az uTP bandwidth management



Amint bekapcsoltam, rögtön lett egy-két seederem két feladatnál is, és most már robognak a feltöltések 200-300 Kbit/sec sebességgel



Nem sok, de jobb mint a semmi :D

Ezekőtt csak felpislantott egy-két másodpercre "0.1kb/s" feltöltés, de utána el is tűntek, mivel szerintem más, gyorsabb seedereket választott automatikusan az új letöltő kliense

2016. febr. 29. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!