Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok egy olyan programot...

Tudtok egy olyan programot mondani amivel úgy mond "kottákat" tudnék készíteni? (többi lent) :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyanra lenne szükségem amit többször is tudnék használni,ingyenes stb.. Nincsenek ilyen "kottarajzoló" programok? Egyik ismerősöm adott nekem egy dalt még pénteken azt mondta újra megcsinálta. Fb-n nem nagyon szokott fent lenni a telefonszámát se tudom és mivel beteg vagyok ezért valószínű nem is találkozom vele egy darabig. :D Szeretnék addig kicsit gyakorolni új kicsit hosszabb darabokat, de ezt számítógépről nem igazán jó :D. Gondoltam kinyomtatom ha találok róla kottát de sajnos csak egy részét tudtam megnézni a többit nem engedte (fizetni kellett volna érte). Ha tudtok esetleg még olyan oldalakat ahol sok ingyenes kotta van azért is nagyon hálás lennék! :D Bocsi ha kicsit furán fogalmaztam :D

14/L



2016. febr. 28. 16:27
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
CTRL+egérgörgő nagyít kicsinyít ....
2016. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DjImipapa ***** válasza:
Bocsi nem ide!:(
2016. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

musescore

Tényleg jó, sok kotta van. Figyelni kell, hogy amit találtál kotta biztos jó-e, mert bárki szabadon feltölthet bármit, kicsit mint a wikipedián, de eddig én nem sok hibásat találtam.

Van program is, ingyenesen letölthető (lehet egy e-mail cím kell hozzá), azzal nagyon jó kottákat lehet magadnak is szerkeszteni.

Jó zenélést! :)

2016. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!