Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet videopad videoedito...

Hogy lehet videopad videoeditorban a felvételt visszafele játszani plusz a lentieket?

Figyelt kérdés

Azt szeretném még tudni hogy hogy lehet mondjuk zöld háttérhez valamilyen más háttért bevágni vagy megfordítani a felvételt (mintha fejjel lefele lenne), ha egyáltalán lehet?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)



2016. márc. 1. 18:13
 1/5 CspCsj ***** válasza:

1. Visszafelé

Video effects > Change speed > Change (clip) speed > Play clip in reverse


2. Zöld hátteret még nem próbáltam, de nem igazán értem a kérdést, kicsit részletezd. (zöld helyett más szín?)


3. Fejjel lefelé

Jobbegérgomb a videón (vagy az előképen) > Flip > Vertical

2016. márc. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CspCsj ***** válasza:

Szerk.:

Elsőnél duplán ment a Change speed, csak egyszer kell.

2016. márc. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem a zöld hátteret, hogy pl ha zöld háttér előtt veszek fel valamit akkor a hátteret át lehet szerkeszteni? Mondjuk beteszek a zöld háttér helyébe egy képet. Mert a video effects-nél van egy ilyen zöld hátteres ikon, de rámegyek és nem tudom hogy ott most akkor mit kell csinálni.
2016. márc. 7. 17:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Az eddigieknek nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Nagyon sokat segítettetek. :)
2016. márc. 7. 17:57
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Zöld háttér használata csak annyi, hogy elsőnek a háttérvideót vagy háttérképet teszed be, overlay-nek a "zöld" videót, majd a "zold videó-sávot alul kijelölöd, hozzáadod a green-screen effektet és az effekt beállítás kisablakában a Fading csúszkát addig húzod, amíg elfogadható nem lesz. (persze a színt is érdemes kicsit módosítani - sajnos nem találtam pipettát amivel pontos színmintát lehet venni, így szemre kell eltalálni)

Kicsit dolgozik az előképen és kész.

2016. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!