Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki valamit tudnajavasolni...

Valaki valamit tudnajavasolni a 0xc000007b hibára?

Figyelt kérdés

Probáltam a directx et microsoft visualt , .Net, dll fájlokat másoltam a Windows\SysWOW64 mappába.

De semmi se segített valaki valamit tudna még javasolni?


Windows 8.1 pro

két évig ez a windows volt a gépemen körülbelül de nem volt vele semmi baj most egy hete ujra raktam és ez a probléma jelentkezik. AVRDUDE nél és az extreme burner vettem észre egyenlőre.



2016. márc. 1. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
újra húzod az segíthet. vírus bele piszkított a rendszer fájlokba vagy egyszerűen csak össze omlott a rendszer.
2016. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy ujra huzom? nem volt fent korábi verzió.
2016. márc. 1. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
újra telepíted a windowst.
2016. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Leszedtem a Depends programot még 2 dll file hiányzik.

EXT-MS-WIN-NTUSER-UICONTEXT-EXT-L1-1-0.DLL

Wapi-ms-win-core-shutdown-l1-1-1.dll


De nem lelem sehol.

valakinek esetleg megvan?

2016. márc. 2. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:
ha egyfolytában ezt a fájlt kéri akkor valószínűleg vírus törölte ,mert magától nem tűnnek el ezek a fájlok . esetleg mokolt verziót telepítettél nem full gyárit . tölts le egy olyant ami nem tartalmaz frissítéseket semmi módolást és azt rakd fel. ne fájlok töltögetésével pazarold az időt mert semmi értelme mert mindig másikat fog kérni. valószínűleg több hiányzik a windows mappából és ha ott nincsenek meg a fájlok akkor instabil a rendszer. de ha értetlen vagy csináld csak a hülyeséget !
2016. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!