Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet ez a játékot beszere...

Hol lehet ez a játékot beszerezni?

Figyelt kérdés

Van ez a Trexi nevű youtubos videós és neki van ez a videója : https://www.youtube.com/watch?v=nLX8f97njwQ

azt szeretném tudni hogy ilyen játék tényleg létezik ? Annyira élethűnek tűnik és ha tényleg létezik akkor hol lehet beszerezni ? Igen használtam googlet meg más erre szakasodott oldalakat és egyik se adott ki használható informácciót .


2016. márc. 3. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Te komolyan ennek a antiszociális nyomi kockának a videói élsz? :D
2016. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A grafika nagyon jo, de a tortenet kegyetlenul unalmas. Valamint rengeteg a DLC, minden szirszarert fizetni kell.
2016. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a hivatalos disztribútor: [link]
2016. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ott van a címben, hogy JOKE. Persze ahhoz kéne tudni angolul is, hogy megértsd. De ha elhiszed, hogy ez tényleg egy játék, akkor téged még nagyon-nagyon sokszor át fognak verni az életben.
2016. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2016. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ÚÚÚ de jól megmondta az egyik válaszadó, téged nagyon sokszor át fognak verni az életben.


A játék alapja már alapból megvan neked

Itt tudsz letölteni hozzá autókat bár kissé drága szerintem.

hasznaltauto.hu


Illetve ha jogtisztán akarod használni akkor ezt a kiegészítőt még meg kell hozzá venni

[link]

2016. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló te legalább valamelyestt vicces vagy de nem változtat a tényen hogy te is olyan bunkó vagy mint a többi hozzászóló .Lehet hogy föltettem egy hülye kérdést amit még a válaszok elött rájöttem hogy hülyeség csak nem volt időm törölni de ti meg paraszt módjára elkezdtek oltogatni
2016. márc. 3. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Mostmar legalabb tudjuk, hogy volt olyan pillanat amikor komolyan gondoltad.
2016. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdéseket nem lehet törölni.. szóval hatalmas öngól..
2016. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt valóban nem tudtam de kérlek zavarjon téged minden szó .....ha az alatt hogy törölni nem érted meg hogy azt jelenti hogy valamilyen módon a kérdésre érkező válaszokat megakadályozni(mármint a beérkezésüket) akkor csak sajnálni tudlak
2016. márc. 9. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!