Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linuxon szeretnék Virtualbox...

Linuxon szeretnék Virtualbox -ban Windows XP -t futtatni (többi lent)?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám ezeket a problémákat megszüntetni:


A virtuális operációs rendszerben a kurzor nem ugyan ott jelenik meg ahol kellene van némi helyzetbeli különbség akkor is ha a virtuális gép képernyőjével teljesen lefedem az igazit. Így a virtuális gép asztalát nem tudom teljesen bejárni.


Megoldható a fájlmegosztás Virtualbox -on megosztott mappa vagy cserélhető adathordozó segítségével ha a Windows XP 2-es javító csomagja mellé ami az operációs rendszerben benne van fel telepítem a 3-as javító csomagot (!!!lemezképet virtualbox -on keresztül tudok csatlakoztatni Windows XP -hez!!!).

Vagy lehet olyant csinálni hogy leválasztom a virtuális gépről a 2-dik virtuális merevlemezt és az igazihoz csatolom? Esetleg valami program amivel a virtuális gép eléri a wifi -t Vb -n keresztül?


És hogyan kell beállítani a BIOS -t, hogy két virtuális cpu -t tudjon használni a virtuális gép (ha szükséges)



2016. márc. 5. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Itt az összes kérdésedre megtalálhatod a válaszokat összegyűjtve: [link]
2016. márc. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld ki a Wine-t. Eléggé sok Windowsos app futtatható rajta: [link] - ha jól tudom, a WinXP alatt futtatható programok közül, mindegyiket támogatja.
2016. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül is csak a 2 virtuális cpu beállítása nem sikerült a harmadik service pack telepítése és a virtualbox addons telepítése után mert a cpu és a BIOS sem támogatja a 2 cpu virtualizálást. Sebaj azóta már másképp mennek a dolgok vagyis lubuntu rendszerrel winehq 1.8 al
2016. ápr. 13. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!