Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy '90-es évekbeli játékot...

Egy '90-es évekbeli játékot keresek! A játék 2D-s, és egy kosárlabdát kell a képernyőn egy kosárba juttatni! Különböző eszközök álltak rendelkezésre! Pl. : gyertya, nagyító, elemlámpa, zsinór, létra stb! mi a neve a játéknak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 23:35
 1/7 omadjoe ***** válasza:
nekem TIM néven fut. meg van mindkét része. :D pentium I.-esen is már nehezen indult. és csak MS-DOS alatt futott. de lehet, hogy Win98 alatt is fut. Nem emlékszem már a részletekre, mert régen játszottam vele, de akkor sokat.
2010. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen igen igen ez az :D köszönöm :D mekkora király vagy :D


The Incredible Machine! rátaláltam és nagyon szépen köszönöm:D

2010. ápr. 2. 00:00
 4/7 A kérdező kommentje:
hát ez durva XD mostmár linket is köszönömXD nem hittem ovlna a kérdésemből vki megérti mire gondolok :D köszönöm mind2 választ ! nagyon sokat segítettetek!
2010. ápr. 2. 00:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Áhhh legjobb game :D
2010. ápr. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
alap, hogy megértjük, ez egy nagyon nagyon nagyon jó játék :) Sőt még java változata is van mobiltelefonra :) és a játékélmény is megvan.
2010. ápr. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok!!!! Én letöltöttem de nem tudom hogyan kell elindítani!!! Nem vagyok nagy számítógép guru!!! Win 7-em van. SEGÍTSETEK LÉGYSZÍVES!!! Régen gyerekkoromban játszottam vele egy barátomnál és már akkor megtetszett. Ma végre én is megtaláltam!!!
2013. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!