Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop cs6 képe mentése...

Angerfist087 kérdése:

Photoshop cs6 képe mentése jpg file típusra hogyan?

Figyelt kérdés
A gondom a következő készítettem egy képet amit háttérképnek akarok használni ( asztal háttér) és azt vettem észre, hogy ha JPG-be mentem akkor homályos lesz a háttérkép, de ha PNG -be mentéskor használva tökéletesen tiszta mit rontok el ? RBG - 8 bit és mentéskor minőség - 8 és alapvonal van kiválasztva. rétegek egyesítve. Eddig nem volt gondom vele, csak így win10 alatt ez az első :D

2016. márc. 6. 18:06
 1/5 tabaki ***** válasza:
Így elsőre olyan, mintha túl nagy tömörítést adtál volna meg neki (a JPG -- szemben a PNG-vel -- veszteséges tömörítést használ, vagyis a kis fájlméret érdekében lerontja a minőséget). Próbáld meg 100%-kal menteni, bár 90% már elég jó szokott lenni, és sokkal kisebb.
2016. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most nézem csak 344-kb méretű tuti ez a gond... valami ötlet ? :D
2016. márc. 7. 19:07
 3/5 A kérdező kommentje:
habár szinte akármilyen jpg képe leszedek homályos lesz fura. eddig win7 alatt sosem volt ilyen. de ez a win10 katasztrófa.
2016. márc. 7. 20:46
 4/5 tabaki ***** válasza:
Hát, nem tudom. Nem közömbös a kép részletgazdagsága, de JPG-ben a 344K nem tűnik kevésnek, akkor sem, ha komolyabb felbontású képernyőd van. Kérdezném, hogy a kép mérete pixelben hányszor hányas, de feltételezem, hogy rendes háttérméretű, úgyhogy véget ért a tudományom. A videókártya driverét telepítetted?
2016. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1280x1024, 1600x1090 alighanem na vissza raktam a Windows 7 et és nem volt semmi gond tökéletes volt a kép semmi homály... minden friss volt úgy döntöttem hogy megvárom amíg tényleg használható lesz a 10 es....
2016. márc. 8. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!