Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zorin 9 Lite energiakezelés...

Zorin 9 Lite energiakezelés vagy kepernyő kikapcsolásának tiltása filmnézés közben, hogyan lehet kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Mikor telepitettem a Zorin 9 Lite op. rendszert a Film/videó lejátszó program a GNOME PLAYER ami úgy kb 5 percig hibamentesen lehet vezérelni majd a vezérlés teljesen meghal (film hibamentesen megy tovább) kilépni csak a feladatkezelővel lehet.

Ezt megelégelve letöltottem a DRAGON PLAYER-t ami hibamenesen működik, de egy idő után (kb 10 perc) kikapcsol a képernyő ha teljes képernyős nézetben fut is a videólejátszó (egér mozgatásra vagy billentyű megyomására vissza kapcsol). Ezt hol tudom beállítani hogy ne kapcsoljon ki ha hálozati áramról megy a laptop filmnézés közben?



2016. márc. 7. 08:27
 1/3 Alain Delon ***** válasza:
Szerintem a Zorinban is kell lennie olyannak, hogy "Rendszerbeállítások", azon belül olyannak, hogy "Energiakezelés", illetve "Monitor beállítások". Ott tilts le minden automatikus ki-lekapcsolást.
2016. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt egy előzőleg feltett kérdésben megoldottam most ennél a lejátszóról van szó, a többi nem kompatibilis vele. Telepíteni tudom azokat is de semmi hibajelentés nélkül nem indulnak el.
2016. márc. 10. 11:13
 3/3 Alain Delon ***** válasza:
Így már nem értem.
2016. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!