Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Word 2007 miért nem...

SOS! Word 2007 miért nem rakja középre a szöveget?

Figyelt kérdés

Írtam egy 400 oldalas word dokumentumot és valamiért az istennek se tudom középre igazítani. Megnyitok egy új dokumentumot, ugyan azok a beállítások mind a két fájlnál, mégis a 400 oldalas 1 centivel bentebb van a bal oldalán. Nyomtató nincs a géphez csatlakoztatva.


Hiába próbálom beállítani a margókat, azt írja ki, hogy "a kiválasztott bal és jobb margó a hasábtávolság vagy a behúzás mértéke egyes szakaszokban túl nagy a lapszélességhez képest".


Behúzás és térköz mindenhol 0, a margók minden irányban 2,5 cm, a papírméret A4 (21*29,7 cm), a vonalzón is a helyén van minden...


Azért baromi zavaró, mert 1 lapra 2 oldalt akarok nyomtatni és nem fogom tudni lefűzni normálisan, ha az egyik oldal bentebb van, mint a másik... Hogy tudnám megcsinálni, hogy normális legyen? Nem akarom újra begépelni a 400 oldalt...


2016. márc. 7. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
MS Office ostobaságai... Ezért is használok LibreOfficet.
2016. márc. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Két dolgot tehetsz szerintem :


1. Megpróbálod szakaszonként beállítani a margókat és a behúzást (mivel ez a baja, nagy valószínűség szerint igaza is van, és valahol van benne egy olyan szakasz ahol az új beállítást nem lehet érvényre juttatni).


2. Kinyomtatod / lemented PDf-be (nyomtatáshoz virtuális PDF printer : bullzip vagy dopdf ) és aztán a PDF-ben próbálod meg a két oldal egy oldalra való beállítását.


Sok sikert.

üdv.

2016. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!