Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Opera böngészőben hogy lehet...

Opera böngészőben hogy lehet átmenteni a jelszavakat?

Figyelt kérdés
Újratelepítem a gépemet és jó lenne, ha nem kellene mindent újra begépelni. Az Opera Link csak a könyvjelzőket, jegyzeteket stb menti el, a jelszavakat nem :(
2010. ápr. 2. 09:31
 1/6 anonim válasza:
Nekem rákérdez,h mentse-e a jelszavakat...
2010. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is megkérdi
2010. ápr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neeem. Lehet, félreérthető voltam, de a már elmentett jelszavakat szeretném egy másik operába átvinni.
2010. ápr. 2. 10:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Használd az Xmarks kiegészítőt. Nekem Firefoxom van, ott rámegyek a könyvjelzőkre és ott van, hogy könyvjelző.kiegészítő letöltése. Ott kikeresem az Xmarksot, regisztrálok és feltelepítem a böngészőbe. Engedélyezed a jelszó szinkronizálást. Ott lesz az eszközökben a telepítés után a program, ráviszed a nyilat és szinkronizálás most-ra, vársz, és elment mindent. Amikor újra teszed a gépet, feltelepíted megint ezt a kiegészítőt elindítod a varázslóját és van 3 választási lehetőség és menj arra, hogy gép és szerver adatainak összefűzése és azon belül *kezdés a szerveren találhatókkal, és kész. Minden ott van a könyvjelzőknél jelszóval együtt. Bonyolultnak hangzik, pedig nem az. De ha nem akarod az összefűzést, akkor felmész az Xmarks oldalára, ott belépsz és ott van minden, onnan beléphetsz bármelyik oldalra. Ha fel van telepítve és új könyvjelzőt adsz hozzá akkor, amikor kilépsz a böngészőből megkérdezi, hogy szinkronizálja-e, ha kell neked később is akkor menj az igenre, ha nem nem fog eltűnni, csak megint újra kell tenni a gépet nem lesz ott. Fontos, hogy ha nem a böngésző, hanem az oldal jegyzi a jelszavadat azt nem tudja menteni, azt inkább írd fel.
2010. ápr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

-írd be az opera címsorába-> opera:about

-Elérési utak->Beállítások, ezt a mappát kell megkeresned (rejtett mappa, először engedélyezd a rejtett fájlok, mappák megjelenítését a vezérlőpulton)

-itt keress egy wand.dat nevű fájlt, ezt kell elmentened és újratelepítés után ugyan ide visszamásolni

2010. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már nyugodt vagyok :)
2010. ápr. 2. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!