Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win10 aktiválás?

Win10 aktiválás?

Figyelt kérdés
A gépre tettem win10et, ami ingyenes volt, de alul (jobb alsó sarok) mindig bejön hogy a windows nincs aktivàlva stb. Mitcsinàljak?

2016. márc. 8. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem ingyenes volt hanem torrentes..
2016. márc. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem torrentes volt :) microsoft oldalàról töltöttem le
2016. márc. 8. 06:37
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

A Windows 10 csak akkor "ingyenes", ha legális Windows 7 vagy 8.1 rendszerről frissítesz. De ezeket a rendszereket egyszer már valahogy meg kellett venned.

Tehát akkor gyakorlatilag mégsem ingyenes. Akkor lenne teljesen ingyenes, ha szabadon leszedhetnéd és aktiválhatnád, függetlenül attól előzőleg mi volt telepítve a gépedre.


Szóval ahhoz hogy aktiválni tudjad kell rendelkezned legális Windows 7/8.1/10 telepítő kóddal. Ha ezt telepítéskor nem adtad meg neki utólag is megteheted.

2016. márc. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondolom legàlis volt rajta a win7 :) ugy vettem a hepet h rajta volt a 7es es itthon frissitettem 10re..
2016. márc. 8. 07:07
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Úgy kellett volna, hogy a meglévő legális Windows 7 -re frissíted rá a 10 -est. Úgy nem jó, ha függetlenül tőle tiszta telepítéssel feltelepíted. Lévén hogy nem is ismered a Windows 7 telepítőkódodat.
2016. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!