Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-en szeretném futtatn...

Windows 7-en szeretném futtatni az XP-s programjaimat. Mit kell tennem (lépésről lépésre), hogy működjenek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit..ugyanugy felrakod mint xp-re.Ritkaság ha valami program nem fut ami xp-én igen.
2010. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nekem elég sok "ritkaságom" van. :(
2010. ápr. 2. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:

"A Programkompatibilitás varázsló futtatása


1.


A Programkompatibilitási varázsló megnyitásához kattintson a Start gombra A Start gomb, kattintson a Vezérlőpult parancsra, kattintson a Programok segédeszközre, majd kattintson a Régebbi program használata a Windows jelenlegi változatával gombra.

2.


Kövesse a varázsló utasításait.


Ha egy program telepítése sikertelen, helyezze be a program telepítő lemezét a meghajtóba, és keresse meg a program telepítő fájlját, ami általában a Setup.exe, Install.exe vagy hasonló elnevezésű fájl. A varázsló nem használható .msi fájlnévkiterjesztésű programokhoz.


A kompatibilitási beállítások kézzel történő módosításához kattintson a jobb gombbal az adott program ikonjára, kattintson a Tulajdonságok parancsra, majd a Kompatibilitás fülre." Remélem segít.

2010. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Futtatandó fájlra jobb egérrel katt > helyi menüben Kompatibilitási problémák megoldása > kövesd az utasításokat > kész.
2010. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes,nekem is eddig mindig programom felment szépen(:
2010. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*minden,sorry (:
2010. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!