Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játékok vannak?

Milyen játékok vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Örülnék, ha tudnátok nekem írni még pár játékot, a kategória pontos megfogalmazását nem tudom, lehetőleg ne elcsépelt zombis legyen, amúgy ilyen Dishonored, bioshock infiniti, Tomb Raider stilusú játékok jönnek be. Tudom, hogy ehez Ps-kéne de még egyenlőre nem állok úgy anyagilag majd pár hónap mulva.

A pc: DualCore 3Ghz ( G860 )

4 gb ddr3 1600mhz-es.

1gb-os Nvidia GTX650

Előre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek.

(Gépfikázók kerüljenek létszi, ez van álltalában netezek, de most hogy nincs ps-em rákényszerültem a játékra is a pc-n. :( )



2016. márc. 11. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
devil may cry, prototype 1-2
2016. márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
portal 2
2016. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alice: Madness returns, Mirror's Edge, Dead Space sorozat, Mass Effect sorozat, Brothers: Tale of two sons (kontrollerrel), The witcher (1-2 még elfutna), Ghostbusters - The vodeo game, Portal sorozat (+1), Rage (nekem bejött), Batman: Arhham Assylum (a többi már nem fogott meg).
2016. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek.

További szép napot kívánok mindenkinek.

2016. márc. 11. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!