Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

NewStone50000 kérdése:

Milyen programmal lehet videót több kockába belevágni?

Figyelt kérdés

Videót szeretnék összefésülni több kockába (nem tudom, hogy mondják ezt szakmai nyelven). Kérlek írjatok olyan programokat amivel ezt meg tudom valósítani.

Erre gondolok: https://www.youtube.com/watch?v=Q-chg06T55Q



2016. márc. 11. 14:09
 1/3 A kérdező kommentje:
De nem egy videót több kockába hanem különféle videókat a kockákba rakni.
2016. márc. 11. 14:11
 2/3 tabaki ***** válasza:
Osztott képernyő. Szerintem a legtöbb videószerkesztő tudja, de én vágásra is a Blendert használom, amelyiknek ez csak mellékes funkciója; ha egyébként nem ismered a programot, nem javaslom.
2016. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 yosimitsu01 válasza:

Unlead Video Studio 5/6/7/8/8/9/10/11/12/pro

Sony Vega , de azt nem ismerem annyira.

U.V.S esetében alapbol 2 videocsatorna , de bövithető 10.0 felet / sávonkénti hang kezeléssel.

Itt előre rögzítették a videó anyagot. és össze fűzték sávonként, azt ne kérdezd, hogy hogyan ahhoz le kéne töltenem , most raktam újra a gépet. Csak megbízható forrásból szerezd be, tele van a net kamu verzióval , és feltelepít valami kínai optimalizálót , ami optimalizál mindent kínaira :D. Vagy hivatalos weboldal 30 napos próba verzió , vagy ncore , és hasonló kaliberű oldal.

Ha nagyon pró vagy és szereted a kihívást akkor Maya 3d és társai

itt egy link , hogy megértsd [link]

2016. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!