Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem futnak el ezek az...

Miért nem futnak el ezek az egyszerű játékok a számítógépemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy a számítógépemen el akarok futtatni néhány régebbi játékot. Még egy, ma tizen éves laptopon játszottam velük régen Windows XP-n. A jelenlegi gépem annál sokkal erősebb, szóval hardverhiba kilőve. 5 éves a gépem, eleinte még XP-t használtam, azon se ment el. De Windows 7 támogatott, egyik ismerősöm gépe simán elfuttatta, ő Windows 7 Home Premium-ot használ, én Ultimate-et. Szóval Op. rendszer se lehet gond. A játékok ingyenesen letölthetők a Gametop.com oldalról, pl.:

Mummy's curse

Air assault

Air assault 2

Tank assault

Meg még néhány program. Na szóval, ha Win 7 jó, hardver jó, akkor mi lehet a gond?

Belépek a játékba és ez van:


[link]


Az interneten keresztüli megoldáskeresés után nem mond semmit, a hibakeresésnél a Visual Studio-t indítja el, ami nem vezet különösebb eredményre.


Mit gondoltok, mi lehet a hiba?



2016. márc. 14. 08:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és ugyebár képernyőképet nem tudtam készíteni, ezért fényképezővel lefényképeztem a monitort. :D
2016. márc. 14. 08:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a játék nekem sem ment, nem tudom miért. (6-7 éve tökéletesen futott)
2016. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fersk ***** válasza:

DirectX 9.0c kell hozzájuk, a 11 nem mindig jó (állítólag).

Próbáld korábbi kompatibilitás (XP) módban indítani.

2016. márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
XP üzemmódban, meg miden másban próbáltam már. Megnézem a DirectX-et. A legtöbb még a 15 éves Win 98-as gépemen is elfut.
2016. márc. 24. 08:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Befrissítettem a DirectX-et és a videokártya illesztőprogramját is, de még mindig ugyanaz a gond.
2016. márc. 24. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!