Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft (R) HTML-alkalmazásg...

Microsoft (R) HTML-alkalmazásgazda működése leállt Mitől lehet?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, hogy haverom laptopján a windowst újra akarom rakni. Volt kb 3 giga cucca, amit kimásoltam pendrivera, és onnan a gépre. Azért így, mert egy pendrive-om van, és a laptopban rossz a dvd lejátszó, szóval ezzel akarom telepíteni. Na nem is ez a lényeg. Szóval felmásoltam a haverom cuccait a gépemre, közben ment a torrent letöltés, 50s volt hátra. Amíg másolta a cuccot fürödni voltam, szóval nem tudom pontosan mi történt, mire kiértem felmásolta az adatokat, de az utorrent kiírt valami hibát. Nem is foglalkoztam vele, elíndítom újra-gondoltam-csodák csodájára nem működött. Közben letöltöttem a PowerISO alkalmazást, ezzel bootolom ki mindig a pendriveot. Ezt már nem akarta telepíteni, azt írja: A PowerISO telepítése leállt. Valamint a torrent továbbá sem indul el, gondoltam felrakok egy régebbit, akkor jött a fenti:"Microsoft (R) HTML-alkalmazásgazda működése leállt" hibaüzenet. Kipróbáltam, pl WinRAR-t fel tudtam telepíteni. Eddig csak ezzel a kettő alkalmazással volt a hiba. Már újraindítottam a gépet, nem segít.


Arra is gondoltam, és ez FONTOS, hogy amit a haverom a laptopján kimásolta a cuccokat egy mappába, azt a például letöltéseknek, képeknek az alap windowsos parancsikonját másolta ki(tudjátok ami van a fájlkezelőben bal oldalt is)

Esetleg lehet ez a probléma?

Bár már letöröltem ezeket a cuccokat és a gépem nem javult meg. Esetleg ötletek?



2016. márc. 15. 07:38
 1/1 A kérdező kommentje:
Bővíteném: Több alkalmazás is leáll a hibától, pl Rocket League
2016. márc. 15. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!