Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 4 egyedi tartalmak, gondok?

Sims 4 egyedi tartalmak, gondok?

Figyelt kérdés
Laptopon van a sima Sims 4-em (nincs kiegészítőm) , amiben semmi egyedi tartalmat se tudtam telepíteni hibátlanul. Előre leszögezem, nem véve van hanem letöltve a játék és mindent utasítás szerint csinálok, megfelelő mappába téve (Tray, Mods) de sose találom meg a játékban a letöltött dolgokat, vagy ha megvan, rányomok és kidob a játékból. Pedig még a játék belépéskor értesít is, hogy benne van. A másik, pedig hogy amikor belerakok egy hajat a játékba, a simemen teljesen másképp néz ki, és a bal sarokban ahol a sim feje van, a haj kék. Mitől lehet ez? Lehet azért mert laptop és kisebb grafikai teljesítésen fut vagy mi? Már évek óta simsezem, sims2-3 és most a 4-el és eddig mindenhogy sikerült egyedi tartalmat beletenni de a 4-nél valamiért nem, valakinek van erre tippje?

#Sims #tartalom #Sims 4 #The Sims 4 #Sims egyedi tartalom #sims 4 Downloads #Sims 4 game #sims 4 cheats
2016. márc. 15. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
szedj le egy deluxe editiont és jónapot.
2016. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 beri02 válasza:
Szia! Én is sokat küzdöttem ezzel, aztán valahol olvastam, hogy a letöltött sims 4-ben csak a 2014-ben készített egyedi tartalmakat jeleníti meg. Van olyan, hogy újabbat is betölt, de a 2014-esek közül mindet. Igazából nem értem a logikát, de nekem bevált. Remélem tudtam segíteni!
2016. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!