Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha frissítem a 31-es firefoxom...

Ha frissítem a 31-es firefoxomat 43-ra, a kiegészítők és bővítmények ugyanúgy működni fognak?

Figyelt kérdés
Adblock plus, youtube mp3 letöltő, stb...

2016. márc. 15. 14:35
 1/6 axonbite ***** válasza:
igen
2016. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

minél újabb a firefox, annál kevesebb addon kompatibilis vele, mert a verziókkal előrébbhaladva folyamatosan nyesnek ki az apiból.

Az, hogy a tieid -különös tekintettel a "stb..."re- működni fognak, úgy fog kiderülni a leghamarabb, hogy kipróbálod.

2016. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már a 45.0 verzió fut.
2016. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha mégsem jönne be az új firefox, visszacsinálni a mostanira ugye úgy lehet hogy lementem a profil mappát majd ujratelepítem a 31-est és visszamásolom a profil mappát és minden marad a régi?
2016. márc. 15. 16:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért van 31-es mert ez az utolsó stabil és gyors verzió az én öreg gépemen. De gondoltam rá hogy ideje lenne frissíteni csak hát vagy jobb lesz vagy rosszabb. Ezért vacilálok.
2016. márc. 15. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Application Data és a Local Settings könyvtárakban lévő Mozilla mappákat mentsd le, ezekkel tudod helyreállítani, ha szükség lenne rá.
2016. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!