Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pdf-szerkesztéshez program?...

Pdf-szerkesztéshez program? Szkennelt képek alján fekete sáv lefedésére szeretnék fehér téglalapokat berakosgatni, hogy azokat a nagy feketeségeket ne nyomtassa ki.

Figyelt kérdés
(Nem én szkenneltem) Előre is hálásan köszönöm!

2016. márc. 15. 20:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Olyat légyszi, ahol egyértelmű, hogyan kell berakni képet, szimpatikus lenne, hogyha működne egyszerű ctrl+v-vel is.:)
2016. márc. 15. 21:07
 2/9 DjImipapa ***** válasza:

Abbyy finereader? Az áttesz pdf-et, képet wordbe, és viszont.

[link]

2016. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pdf Xchange V. sok ilyesmit tud.
2016. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm ezeket, ki fogom próbálni, felpontoztam mindkettőt.
2016. márc. 15. 22:25
 5/9 fersk ***** válasza:

[link]

Most itt ez van, a kérdésed kiírásának időpontjában pont ingyenes volt egy teljes értékű... :(

2016. márc. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lajos54 ***** válasza:

Az újabb Word programok (2007-től felfelé) meg tudják nyitni a pdf dokumentumokat, ezek utána teljes körűen szerkeszthetők.

Amikor kész, nem menteni, hanem exportálni kell pdf formátumba.

2016. márc. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, mindet fölpontoztam, amúgy az X -change-eset választottam; ja és mégegy, hogy nekem 2007-es Wordom van, de azzal csak ilyen kódokat irkált ki, mikor próbáltam vele megnyitni, könyvből lett berakva a kép, és kicsit csálé is, szóval nem tudná ezt rendes fájlként kezelni úgy alapból a Word, szerintem ezért, mert nem szövegszerkesztőben vagy ilyesmiben/ből lett elmentve.

De köszi mindenkinek mégegyszer!:)

2016. márc. 16. 13:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Adobe Acrobat Pro DC
2017. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,erre is ment a zöld!:)
2017. dec. 28. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!