Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Eset Smart Securiti 9-hez...

Az Eset Smart Securiti 9-hez h h van fennt a neten érvényes linces key?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 12:46
 1/10 anonim válasza:
Az sg.hu fórum nod32 topikjában szokták az újságokhoz mellékelt havi kódokat beírni.
2016. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem zavarja az esetet h nyilvánosan vannak a kódok, fészen meg a többi oldalon. Szinte semmi máshoz nincs ilyen licens key, ami nem játék
2016. márc. 16. 13:56
 3/10 Lajos54 ***** válasza:
Sok helyre felkerülnek ezek az adatok, aztán amikor az ESET rendszerének gyanús lesz a hirtelen megugrott felhasználó szám, ezeket szépen visszavonják, vagyis letiltják.
2016. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem zavarja, "beetetésnek" szánja!

(ha 10 ből egy felhasználója, később megveszi, már megérte neki...)

2016. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

már mint az újság-kódokra vonatkoztatva!

a ténylegesen megjelent kulcsokat meg úgy is rövid időn belül letiltja...

2016. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az újság kódot beregisztrálod és maga az eset küld neked egyedi kódot ebből generálva. Nekem sose tiltották még le és évek óta így használom.
2016. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lajos54 ***** válasza:

Természetesen az újságkód egy más kérdés. Az egyéb helyeken megjelent "érvényes linces key", vagyis a még (de nem sokáig) érvényes kulcsokra értettem (facebook, stb.) a visszavonást.

Egyébként helyes a "beetetésre" (jó értelemben) vonatkozó vélemény: van olyan ismerősöm, aki rendszeresen vette valamelyik számtech magazint, és az abban lévő kódot küldte be havonta, amiért kapott érvényes kódot az ESET-től. Amikor ráunt a magazinra, egy darabig még megkereste neten az érvényes havi újságkódot, aztán gondolt egyet: diákigazolvánnyal megvette féláron az éves licenszet. Még mindig olcsóbban jön vele ki havonta, mint a magazinnal, ami egyre kevésbé tetszett neki, és drága is volt.

2016. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az újságokba megértem h adnak érvényes licenseket de amik fennt vannak fészen meg máshol is találtam az teljesen illegális és működik ezeket a licenseket meg kellene ugye venni. Én persze meg sokan mások természetesen örülnek neki de mondjuk bennt a cégnél ha valaki aktivál nem legálisan egy egy éves linceset az 40 ezer forint egy embernél, nem nagy kiesés ez nekük annyira hogy letiltsák ezeket a kódokat?
2016. márc. 20. 17:36
 9/10 Lajos54 ***** válasza:

Le is tiltják, vagyis "visszavonják az engedélyt", legfeljebb pár napig, kivételes esetben egy-két hétig, ha működik.

A lényeges különbség az ilyenek és az újságkódos között, hogy ez utóbbinál ott is van a licenszben (igaz, angolul), hogy nem eladható.

Ja, és nem 40 ezer az éves díja, hanem 17 ezer körül van, illetve hosszabbításnál valamivel olcsóbb. Ráadásul tanulóknak, pedagógusoknak, nonprofit intézményeknek 50% kedvezményt adnak.

2016. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
36 ezer 3 évre egy gépre, nekem ez van aktiválva, 3 éves, ha ezt még megcsinálják rajtam kivűl csak 100 legalább az nekik nem nagyon buli
2016. márc. 23. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!