Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Heroes of Might and Magic...

Heroes of Might and Magic 2-höz magyarosítást hogyan?

Figyelt kérdés
Windows 10-re meg van a játék fut is rendesen gog-os ezt szeretném magyarosítani.
2016. márc. 17. 06:31
 1/4 CspCsj ***** válasza:

[link]

Simán a játék mappájába kell kicsomagolni, nincs telepítő.

2016. márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ezt próbáltam de nem indul el vele a játék.
2016. márc. 17. 17:33
 3/4 CspCsj ***** válasza:

A magyarítás még az 1.3-as programverzióhoz készült, a GOG-os meg 2.1-es verziót használja, így az ebben szereplő magyarított programfájl nem használható a tiédhez. A kampányfájlokban tárolt magyarított feliratok működnek (kipróbáltam), de ez csak kis része az összes szövegnek.


Egy 1.3-as játékverzióval megnéztem, de úgy sem teljes a magyarítás, ráadásul kicsit furák néhol a lefordított szövegek, pl.:

- hit points: találat (életerő talán megfelelőbb)

- damage: rontás (inkább sebzésnek fordítottam volna)

stb.

2016. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nincs is rá teljes magyarosítás?:S Nem rég kezdtem el vele játszani...nem ártott volna pedig ha tudnám milyen artifaktokat mire használhatok. Jót vagy rosszat veszek fel. Majd meg kell tanulnom...Köszi azért a segítséget!
2016. márc. 18. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!