Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Shogun 2 Total War miért...

Shogun 2 Total War miért akadozik és csúnya a grafika? Most vettem meg a játékot, és a grafikaibeállításoknál nem is tudok a "közepes" beállításoknál feljebb állítani semmit.

Figyelt kérdés

A gépemmel lehet a baj? :

Windows 8.1 Enterprise 64 bites

videokártya: Intel (R) HD graphics

10 Gb Ram

Processzor: Intel Pentium 3.3 Ghz (2CPUs)

Így totál élvezhetetlen a játék, pixeles, akadozik, és csúnya nagyon a grafika, amit nem lehet feljebb állítani. Kérlek segítsetek.



2016. márc. 17. 21:13
 1/3 anonim válasza:
Hello! Annyi a baj, hogy a processzor és a videókártya nagyon gyenge. Kellene egy erősebb proci mint például egy i5-ös és nem ártana egy dedikált videókártya sem. Az integrált kártyák sajnos nem nagyon valók játékra. Remélem tudtam segíteni! További szép napot kívánok!
2016. márc. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, segítettél, köszönöm. Azt hittem elég erős a gépem hozzá....hát sajnos nem. :)
2016. márc. 18. 12:35
 3/3 anonim válasza:
Nincs mit, szívesen!
2016. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!