Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szülinapomra ilyen Play...

Szülinapomra ilyen Play Áruház fiókot szeretnék kérni. Ha van egy (szerintem) jó ötletem, ami egy egyszerű, de mégis új játékocska, akkor ebből hogy tudnék valamiféle kis zsebpénzhez jutni? Mi ennek a módja, hogy pl felhypeolódjon?

Figyelt kérdés

Arra is gondoltam, hogy előtte töltök fel netcelebekről programot, amit ők nyilván megosztanak, és ezáltal mondjuk a követőtáboruk megismerik a feltöltő profilom

Ez persze ingyen lenne



2016. márc. 18. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb ténylegesen hozz létre olyan alkalmazásokat, amelyek érdeklődésre adhatnak számot. Reklámozás/hype keltése nem olyan egyszerű, elmúlt már az "app-aranyláz", s az ilyen flappybird-sztorik ritkaságszámba mennek.
2016. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!