Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudnék letölteni jar...

Hol tudnék letölteni jar konvertálót?

Figyelt kérdés
Már letöltöttem többet is, de egyik sem volt jó, viszont nagyon kéne! Légyszi valaki mondjon egy címet, ahonnan letölthetek egy jót!
2010. ápr. 3. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen jar konvertálót akarsz? már a kérdést sem igazán értem. Te szeretnél jar fájlt készíteni, vagy egy meglevőt akarsz kicsomagolni? Jar készítő van a standard JDK-ban, asszem a %JDK_HOME%/bin alatt jar.exe kicsomagolni pedig simán ki tudod bármelyik zip-et kezelő progival, hiszen a jar nem más mint egy zip fájl (csak más a kiterjesztése)
2010. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Terhes vagy! :)
2010. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szeretnék egy pdf formátumú könyvet jar formátumba átírni.


Most mi van? Nem vagyok terhes, de egyáltalán hogy jön ez ide? Vagy most mi van???

2010. ápr. 3. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:
A PDF egy dokumentum, a jar pedig egy programfájlt jelöl (meg mosogatólöttyöt).
2010. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
írd le pontosan milyen formátumra gondolsz, a JAR ugyanis alapértelmezés szerint a Java ARchive rövidítése és .jar kiterjesztéssel szerepel. Ha másra gondolsz legalább körvonalazd, mert így nehéz lesz... :)
2010. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszadónak: pontosan arra gondoltam amit írtál! (Azt hiszem) Elég nehéz megfogalmazni, mivel nem nagyon értek hozzá, de szerintem arra gondoltam amit te mondtál!:S

Bocs, hogy ilyen hülyén írom le!

2010. ápr. 5. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!