Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudnám az...

Milyen programmal tudnám az avi filmjeimet srt fájlokkal együtt egy fájlba konvertálni?

Figyelt kérdés
Dvd-re szeretném kiírni, de mivel nincs dvix lejátszóm, át szeretném konvertálni sima PAL/NTSC formátumba, ezért szeretném.
2010. ápr. 3. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
VirtualDub-bal simán meg lehet csinálni. De van olyan program(ConvertXtoDVD), amivel rögtön DVD-be teszi, és a felirat meg kikapcsolható/bekapcsolható, meg be is lehet állítani, hogy milyen betűtípussal/mérettel legyen. A PAL/NTSC amúgy nem a formátum, hanem a formátum az a DVD és a DivX/XviD stb. :)
2010. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, megcsináltam egy filmet a convertxtodvd-vel, de hiába mentem rá, hogy égesse rá a feliratot, nem csinálta meg:S pedig a biztonság kedvéért ugyanolyan névre átneveztem a filmmel együtt, csupa kisbetűvel szókö nélkülxD miközben nézem, ott van a felirat lehetőség, de hiába megyek rá, nem törénik semmi.:S
2010. ápr. 3. 18:42
 3/5 A kérdező kommentje:
deee mégis sikerült:D a DVD lejátszó olvassa:D köszi a segítséget:)
2010. ápr. 3. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívesen, örülök, hogy segthattem :)
2010. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*segíthettem
2010. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!