Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az egyetemen tanítják az SAP...

Az egyetemen tanítják az SAP használatát?

Figyelt kérdés

Egy versenyen azt a feladatot kaptam, hogy pályázzak meg egy folyamatmérnöki állást, amihez gépészmérnöki végzettség kell, és tudni kell használni az SAP nevű programot, de sehol sem találtam, meg, hogy hol tanítják, csak külön tanfolyamokat.


Csak ezek vannak, vagy van, ahol más mellett tanítják?



2016. márc. 19. 17:07
 1/5 anonim válasza:
Nem tudok róla, hogy valahol tanítanák egyetemen, pedig tényleg sok cég használja és előny/elvárás náluk az ismerete.
2016. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SimkoL ***** válasza:
[link] de ezt már lekésted :(
2016. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem járnom kell, csak egy olyan feladatot kaptam egy versenyre, hogy egy fiktív személyként jelentkezzek egy megadott állásra, és ott elvárás, és bele kell írjam, hoigy azt hol sajátította el az illető.


Aki amúgy Szingapúrba járt részképzésre, és évfolyamelső a BME-n. :-)

2016. márc. 21. 22:16
 4/5 anonim válasza:
Olyanról tudok, hogy van külön SAP képzés, mert egyik előző munkahelyemen az egyik volt kollégám járt, cég finanszírozta a képzést, de felsőoktatásban nem tudok róla, hogy tananyag lenne. Persze ez változhatott azóta, amióta én lediplomáztam.
2016. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, több egyetemen is oktatják, valahol csak az alapokat, valahol kicsivel többet (pölö ABAP, ami a SAP programnyelve úgymond), főképp gazdaságinformatikus szakokon, és azon belül is vállalatirányítási szakirányon... Jellemző továbbá, hogy a vidéki egyetemek is SAP oktatásra az ELTE ilyen "teszt jellegű" SAP szerverét használják... Nem, nem vok eltés...
2017. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!