Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO Operation Wildfire Érme...

CS:GO Operation Wildfire Érme szerzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megvettem a Wildfire érmét. Majdnem végig is játszottam, viszont az eggyik Operationnél (Ha jól írom) csak 1 érmét (Lebegő Coin, eggyik oldala CT Jel, másik T Jel.) szereztem. Majd rá olyan 1-2 héttel újra csináltam haverral meg is szereztem az összeset (Én vettem fel, de azt is csináltuk, hogy ő veszi fel), viszont a végén nem kaptam meg, pedig 1 olyan cucc kell, hogy ezüst Wildfire-öm legyen. Remélem tudtok segíteni! Hali!

#Wildfire #érme #CT #Coin #CS:GO #operation #Counter-Strike: Global Offensive #Operation Wildfire #Ezüst Wildfire Érem
2016. márc. 19. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Az teljesen mas, amit a palyan belul osszeszedsz. Az a lebego cucc csak a pontszamodba szamit bele, ami csak pocsmeregetesre jo.


A Silver Coinhoz csillagokat kell osszeszedned, a csillagos kuldetesek teljesitesevel. Ehhez peldaul teljesitheted az osszes csillagot Gemini kuldetest (vagy keverve a kettot, lenyeg hogy 9 csillagod legyen.)

2016. márc. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
[link] 1 Coin kell. Hol szerezhetek akkor?
2016. márc. 20. 04:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy, megvan adva, hogy melyik küldetés mennyi csillagot ad?
2016. márc. 20. 04:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg van adva. Azt a csillagot megszerezheted a Geminibol a kepen jobb felul lathato Nuke kuldetesbol, vagy elkezdheted a masik csoportot is, asszem az 5. misszio ad csillagot.
2016. márc. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Pacsi!
2016. márc. 20. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!