Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem sikerül megosztanom...

Miért nem sikerül megosztanom két Windows 10-es gép közötti mappát?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy segítsetek: A másik gépen, ha beírom a \\gépnév\mappanév csatlakoztatását mint hálózati meghajtó csatlakoztatása, akkor "Windows hitelesítő adatok megadása" panel ugrik fel és felhasználói nevet és jelszót kér. De a másik gépen és ezen sincs semmilyen jelszó.. Ki tudja, hogy hol kell megadni Windows 10-ben, hogy ne kérjen felhasználói nevet vagy jelszót és/vagy honnan lehet megtudni/megadni az ide szükséges jelszót és felhasználói nevet? Nagyon szépen köszönöm a segítő szándékú válaszokat! Youtube oktató videókat néztem, de ott egyiken se térnek ki erre a problémára és maga a windows súgó sem tér ki rá online sem! :(

2016. márc. 20. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

A windows 10-hez ingyenes búgó hangú support jár.

Ha nem használod, kirúgják a búgó hangjával együtt, mert nem lesz rá szükség. :-/

[link]

2016. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Start --> Minden alkalmazás --> Windows rendszer --> Vezérlőpult --> Hálózat és internet --> Hálózati és megosztási központ --> (balra) Speciális megosztási beállítások

Összes hálózat (szétnyit) --> (legalul) Jelszóval védett megosztás kikapcsolása.

2016. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :) Működik!!! :) :) Örök hála érte!! :)
2016. márc. 20. 13:51
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok, én hasonló gonddal küszködök Win10 Laptop vs saját hálózaton megosztott NAS (Dlink 320lw) DLNA-n keresztül minden OK, a tv-vel és telefonnal is látok mindent, a mediaplayer lejátssza a filmeket, de mikor mappelni szeretném a win10-es géppel vagy egyszerűen belelépni a mappákba, nem engedi. a NAS-on van jelszó, de azt nem fogadja el. A jelszavas védelem ki van kapcsolva ahol irva van. kb masfel hete jött ez elő, win10 kb egy éve van a gépen. Azóta reseteltem a Nast, ujrahuztam a routereket, de semmi változás.
2016. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ckarcsi válasza:
Köszi P.O.C. ! Engem is kisegítettél!
2018. szept. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!