Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó képszerkesztő programokat...

Vanda0404 kérdése:

Jó képszerkesztő programokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Van egy kép amit nem találok nagyobb méretben és jobb minőségben de ami nekem van szerkesztő (photoscape) azzal ezt nem tudom megcsinálni.

2016. márc. 20. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem, de itt a gyakorikérdéseket rákereshetsz. Ez zsírkomolyból egy IGEN gyakori kérdés.
2016. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Egy kép minőségét te semmilyen programmal nem fogod javítani.
2016. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos hiába van az informatika, a semmiből nem mindig lehet előállítani valamit.
2016. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:

Mindettől függetlenül én igenis ajánlom, hogy használj jó képszerkesztőket. A Photoscape ugyanis csak fenntartásokkal nevezhető annak, akármilyen kiváló kis program egyébként. Az viszont legyen világos, hogy egy szerkesztő nem attól jó, hogy használhatatlan képeket is ki tud javítani, hanem attól, hogy a szerkeszteni lehet vele sokoldalúan, pontosan és kényelmesen.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=k%E9pszerkes..

Ami az élesítés problémáját illeti, bővebben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=%E9les%EDt&k..

Talán szerencsésebb lenne, ha belinkelnéd a kérdéses képet, hátha valaki nagyobb szerencsével keres rá, vagy legalább tippet adhat, mivel próbálkozz.

2016. márc. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2016. márc. 22. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!