Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Premiere Pro CC 2015...

Adobe Premiere Pro CC 2015 vélemény, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 21. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Elismerem a tudását, de felhasználói felület szempontjából értékelhetetlen. És itt nem a kinézetre gondolok.
2016. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagyis egy kicsit keveset tud?:)
2016. márc. 21. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:

NEM ! Csak más videószerkesztőkhöz képest a legalapabb dolgokat is úgy elrejtették, és megbonyolították, hogy emiatt használhatatlan.

Csak az 6-7 lépés, hogy indítás után egy videót be tudj importálni. A feliratszerkesztés az pedig rémálom.

2 hónapig küzdöttem vele, aztán feladtam.

2016. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én imádom, és igazából nem értem az előzőt. Ha valaki egy kicsit jobban ért hozzá, sokkal könnyebb és gyorsabb dolgozni vele, mint bármelyik másik videoszerkesztő programmal. Mondjuk lehet, hogy közrejátszik ez abban, hogy engem a szakmámból adódóan ennek a programnak a használtra tanítottak meg és az iskola padban. Próbáltam másik programot, de nekem csak ez volt a nyerő.
2016. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó:Mit dolgozol?:)
2016. ápr. 17. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!