Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy winchi meg van osztva...

Tizibacsi kérdése:

Egy winchi meg van osztva ketté, az egyiken win10 a másikon win7. Inditáskor eddig feldobta a lehetőséget hogy melyiket inditsa, most aut. A win 10 indul el, hogy tudom visszaállítani hogy tudjak választani az OP. Rendszerek közt. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

a win 10 alatt látszik a két partició, csak azt nem tom. hogyan indithatnám el hol az egyiket hol a másikat?

kösz a válaszokat előre is.



2016. márc. 21. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

windows 10 keresőben gépeld be hogy msconfig.cfg

Nyomj entert. rendszerindítás. itt tudod kiválasztani hogy melyik rendszer induljon... az időkorlátot is állítsd be, eddig fog látszani a választási panel majd. bootoláskor

2016. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lali51 ***** válasza:
Startmenű jobb klikk futtatás- beírod msconfig enter a megjelenő ablakban tudod állítani.
2016. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a fastboot engedélyezve van akkor win10 rögtön indul. Ez nekem is így van, win10+win7 párosítás, ilyenkor én kérek egy újraindítást(nem leállítás) és akkor megkapom a listát.
2016. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!