Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek egy jó nem túl...

Ismertek egy jó nem túl amatőr, de nem túl összetett programot, a kérdésben lévő programokon kívűl?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ideig keresek ingyeneset, de már egyszerűen meg untam :(. A windows movie maker túl amatőr nekem, a lightworks túl összetett, a videopad nem teljesen ingyenes csak egy ideig, ugyan ez a Videospinnel,az OpenShot folyton lefagy,valamihez meg gyenge a gépem... Szóval a konkrét kérdés. Van -e egy olyan program ami nem rossz, de nem túl összetett, vannak benne hasznos funkciók, több layer van, és timeline van benne? Légyszives segítsetek :(

2016. márc. 21. 21:13
 1/5 tabaki ***** válasza:

A Blender videószerkesztője. Egy baj van vele: Ha megnézed a programot, nem fogod róla elhinni, hogy pont olyan egyszerűen kezelhető és nagy tudású, mint amit szeretnél.

[link]

[link]

2016. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom a Blendert, de annál is épp az volt a bajom, hogy például nem tudtam hogyan lehet bele vagdosni a videóba :/. De akkor utána nézek
2016. márc. 21. 21:51
 3/5 tabaki ***** válasza:
Jobb gombbal a sávnak arra végére kattintasz, ahonnét vágni akarsz, és G lenyomása után a megfelelő kockára húzod.
2016. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Serif MoviPlus Starter Edition.

Ez a változat ingyenes, de csak a Serif oldaláról töltsed le. Utóbbi időben ezt kezdtem használni, van timeline, több rétegben lehet dolgozni, könnyű a vágás, habár kevés extra funkciója van. Vagyis azok már a fizetős változatban vannak. Egyszerűen kezelhető, de szépen és precízen dolgozik, lényegesen jobb a Movie Makernél...

2016. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez nekem is hasznos, köszi
2018. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!