Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legkönnyebben tanulha...

Melyik a legkönnyebben tanulható Composit program?

Figyelt kérdés
Szeretném megtanulni filmek utómunkálatait, de csak saját célra használnám, 5-10 perces videókhoz. Studiomax, vray, ps már megy, de szeretnék egy komolyabb pp programot tanulni. Melyiket ajánljátok? Nuke, Fusion 8, Smoke, Toxik, Shake? Mihez van sok segédlet, mit lehet könnyen tanulni?

2016. márc. 22. 18:16
 1/2 anonim válasza:

Jelenleg az industry standard mindenképp a Nuke. A Shake már jóideje halott, kb. mindenki áttért már Nuke-ra vagy Fusion-re. Smoke-ot vagy Toxik-ot csak kevés helyen használnak, így nem sok a tanulnivaló sem hozzá.

Szóval én a Nuke-ot ajánlom mindenképp.

2016. jún. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Idő közben én is azt találtam meg. Illetve a Blackmagic nagyon nyomja az új Fusiont. De én is Nukera szavazok.

2016. júl. 2. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!