Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Másoknak is folyamatosan...

Másoknak is folyamatosan lefagy a Windows 10?

Figyelt kérdés

Heti több alkalommal, de van hogy naponta lefagy a rendszer pl. filmnézés után, vagy erőforrás igényes program futtatása után (pl movie maker, video egyesítés stb.)


Ilyenkor a gép semmire nem reagál. Az Aida asztali OSD menüje, valamint a Feladatkező is egyaránt azt jelzi, hogy a CPU megközelíti, vagy eléri a 100%-os terhelést. (RAM-ok 50% körül vannak)


Egyébként gyors a gép. 4 Gb DDR3-as, SSD-vel és AMD A4-6300-as procival megy.


Ez most a procim hibája, vagy a Windows 10-é?

Mi oldaná meg ezt a problémát?


2016. márc. 22. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem fagyott le még egyszer sem.


De hogy a gyors gép mit jelent: i7 3,4 12GB RAM, SSD :)

2016. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Nekem se fagyott még le egyszer se. Se a laptopon se az asztali gépen. Igaz az utóbbin csak pár hete használom.


Ha korábbi Windowsról tértél át frissítő telepítéssel, akkor javaslom húzd újra tiszta telepítéssel, formázd meg a rendszer partíciót.

Ugyanis a frissítő telepítés sok galibát okozott már az embereknek, többek közt nekem is.

2016. márc. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem se fagyott le még sose

(lehet, hogy fel kéne telepítenem?)

2016. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!