Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-re való frissítésné...

Windows 10-re való frissítésnél hibaüzenet mit jelent?

Figyelt kérdés

Próbáltam a Windows 8.1 pro-t Windows 10-re frissíteni mindenhogyan...

A gép egy Lenovo Y50-70. 250GB-os SSD-vel 8Gb rammal (Hardware tuti elég :).


A gép tartományba munkahelyi van léptetve.

A telepítések amivel próbálkoztam:

1. Futó rendszer alatt. (letölt és a számítógép ellenőrzése után az alábbit írja ki: "A Windows nem telepíthető USB flash meghajtóra a telepítővel."

2. Ugyan ezt próbáltam ISO-ból telepítve

3. Bootolható USB-t készítettem (refussal) A telepítő elindult de megint nem volt jó...


Miért írja ki a hibaüzenetet?


UEFI okozhat problémát?

Nincs jogosultságom frissíteni a tartomány miatt?

Alapból nem telepíthettem semmit a gépre ,de ezt annó valhogy kijátszottam most már tudok telepíteni bármit.


Szóba csak a jelenlewgi rendszer frissítése jöhet hogy a beállítások amiket a rendszergazda végzett el megmaradjanak (levelezés, VPN, szerver meghajtó elérés)


Valakinek van ötlete?



2016. márc. 23. 12:21
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Ne frissítsd, hanem rakd fel tiszta telepítéssel, úgy működni fog. A v1511 -es Windows 10 telepítők és az a fölöttiek már elfogadják a Windows 7, Windows 8.1 kulcsokat is.
2016. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De nálam csak frissítés jöhet szóba. A beállítások megtartása érdekében.

Más ötlet esetleg?

2016. márc. 23. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Tiszta telepítés pedig mindenképp indokolt, különben szívhatsz a frissítés utáni bugokkal.
2016. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!