Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üresjáratban a gépem majd 6...

Üresjáratban a gépem majd 6 giga ramot eszik, miért?

Figyelt kérdés

Megnéztem a futó programokat,szinte szűz windows van rajta(minimális játék,semmi háttérben futó szar nincs)

Képet itt láthatsz: [link]


Windows 10 Home. Olvastam Killer Ethernet drivert,hogy a keretprogramja zabálja,leszedtem és csak a drivert raktam fel,így se jó. Nincs ötletem, várom a tippeket!



2016. márc. 26. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
3,8GB ramot eszik.
2016. márc. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"minimális játék,semmi háttérben futó szar nincs"


aztaq... viber,100 chrome folyamat,facebook messenger,dropbox,spotify,uplay,search ui, és még megannyi program ami nem fér be a sorba..ez nem hiszem hogy üresjáratnak számít.. teljesen reális ez a 3,8gb kihasználtság.. ha kell a windows úgyis szabadít fel magának, amíg meg rendelkezésére áll felhasználja bőven a sebesség érdekében..

2016. márc. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát,egyik kommenttel sem vagyok előrébb. Ha összeadogatod szépen a sok sallangot,eljutsz kb jó másfél gigáig,a sok chrome szar az az 5 extension ami fut(adblock,auto translate stb.)meg a 4 fül hozzá.
2016. márc. 26. 04:54
 4/7 anonim ***** válasza:
A Chrome nagyon zabálja a memóriát, mert minden megnyitott fülre új folyamatot indít. Más böngészővel kicsit meg tudnál takarítani a memóriafogyasztásból.
2016. márc. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! A 3,7GB használat teljesen átlagos (ugyanis a tiéd ennyit használ, nem 6-ot). Én is jelenleg csak a chrome-ot futtatom, és pont ugyanennyi. De anélkül sem sokkal kevesebb. Lehet hogy te nem lettél előrébb a válaszokkal, de ez ettől még így van.
2016. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

hogy miért van majd 50%-on a kihasználtság? egyszerű...

windows 10-ben jobb a memória kezelés, így használja is a ramot, meg inkább ezt használja mint a lapozó fájlt nemde? plusz amúgyis, van még 4 giga szabad, mit vagy úgy oda? ha kell fel fog szabadítani, de mezei felhasználó ritkán bssza tele az egész ramot

2016. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Youtuben rakeresel,win10 memory leak,a videoban atir a srac regeditben egy erteket,megtettem en is,restart utan 2gb ram foglalt(ez a normalis), majd eltelik x ido/nap es a kovetkezo bekapcsolasnal mar 5 gigan porog,uresjaratban. Leszarnam mennyi ramom van szabad,ha pl a Division nem irna ki hogy bocsi oreg en kilepek mert keves a ram a gepedben. Halkan megjegyzem,hogy a laptopomon meg tobb szar van fenn(plusz ezek amik a desktopon is) es az alapjarat 2,5giga fole SOSE ment. Abban is 8gb ram van. A segitokezseget ertekelem, de a valaszok kozul egyik sem helyes illetve elfogadhato magyarazatnak.
2016. márc. 26. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!