Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt a hibát miért dobálja a...

Ezt a hibát miért dobálja a win7, win8, win 10 telepítője az utolsó, befejezés pontnál? "a telepités egy sérült telepítési fájl miatt leáll"

Figyelt kérdés
Új,szűz gépre próbálom telepíteni de mindig ez a vége.

#Windows 7 #Windows 8 #Windows 10 #a telepités egy sérült telepítési fájl miatt leáll
2016. márc. 26. 14:05
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Memória vagy merevlemez hiba.
2016. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ez érdekes. Ráraktam egy ubuntut és simán megy.
2016. márc. 26. 16:45
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Mert a Linux nem olyan érzékeny ezekre a hibákra, mint a Windows. Nekem is volt egy RAM hibás gépem még a a kezdet kezdetén, a Windows feszt összeomlott rajta, de a Linux simán ment.

Javasolt egy memória teszt.

2016. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na a linux particionálóval le tudtam formatálni az egészet ntfs-re úgyhogy hibátlanul megy a windows.

Azért köszi az infót!

2016. márc. 27. 14:55
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Attól még ha hiba megvan, csak így sikerült kreatívan megkerülnöd. Szívből kívánom ne legyen igazam, de lesz még ebből problémád, ha nem most, majd napok vagy hónapok múlva. Ugyanis egy zsír új nem hardverhibás gépre csont nélkül fel kell mennie ezeknek a Windows verzióknak, mindenféle trükközés nélkül.


Kellemes ünnepeket!

2016. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!