Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Audió editorral hogy tudok...

Audió editorral hogy tudok videót vágni perc pontossággal?

Figyelt kérdés
Nem tom mit rontok el de 27perces hangszöveget 25percesre vág bárhova teszem a felezővonalat.
2016. márc. 26. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Audio editorral videót sehogy.
2016. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hang fájlról van szó. És mi az hogy sehogy? Most mondom hogy 25percesre vágja őket. Tehát nekem az a bajom hogy hogyan szerkesszem perces pontossággal. Vili? :D
2016. márc. 26. 17:51
 3/15 A kérdező kommentje:
Hú annyit fejlődtem hogy nagyából anyit vág ki amenyit szeretnék. de nem lehet valahogy pontosítani? pl 27perces videóból 17percet vágtam ki 10percnek kellet volna meg maradni 9:16 maradt meg.
2016. márc. 26. 18:07
 4/15 DjImipapa ***** válasza:
Te tudod mit is akarsz??? Audió editorral videót vágni, ami hang????
2016. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem videót hanem hang fájlt. diktafonnal vettem fel.


Am érdekes jelenséget fedeztem fel amit nem értek: Mikor a 27perces videót akartam úgy el vágni hogy 10perces darab maradjon meg valójában csak ugyan azt a fájlt lementette és át konvertálta mp3ba. (mivel rosszul volt ki jelölve). Az érdekesség az hogy a 27perces fájlból 25percet csinál. Meg néztem a végét és nincs le csípve. Tehát a tartalom elvileg nem veszett el. Ebben az esetben egy kicsit gyorsabban mondja el a felvett szöveget? Vagy csak el vész valamennyi tartalom? Végikhalgatni most nincs kedvem mert van még egy csomó amit majd szerkesztenem kell.

2016. márc. 26. 19:46
 6/15 anonim ***** válasza:

.................................

Megint videóról beszélsz...

Dönts már el mi a szart csinálsz végre.

Azt meg több, mint 2 óra alatt sem sikerült leírnod, hogy milyen programmal kínlódsz.

De akkor fejezzük is be: audio szerkesztők ezredmásodperc pontossággal vágják a hangot, videót meg nem vágnak.

2016. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mert ha a tartalom nem veszik el és a 10perces szöveg mind a 10percét el mondja 9percben azzal nincs baj. Ami viszont fura hogy 2óra 40 perces szöveget két órásra akartam vágni de 2óra 22percesre csinálta. TEhát egyszer több egyszer kevesebb de a ki jelölés fix időponthoz van állítva. Meg az a 22perces szórás már gyanus hogy nem vész e el benne valahol az informálció.


Szóval nem tom hogy van ez nem tudod el magyarázni vagy megnézni te is egy próba kedvéért?

2016. márc. 26. 19:53
 8/15 A kérdező kommentje:

"milyen programmal kínlódsz.

De akkor fejezzük is be: audio szerkesztők ezredmásodperc pontossággal vágják a hangot, videót meg nem vágnak."


NAh ezek szerint te értel hozzá:

Az a neve hogy free audio editor 1.1.1.2

Szóval a ki jelölés ponosan 10 percre van álítva és 9 perceset csinál belőle. Nem sok beálítási lehetőség van elég egyszerű program. Sajátossága hogy úgy fest a tartalom meg marad de 9percbe van sugorítva. Nem értem hogy van.


Attól meg szakadj már el hogy szerkeszti e vagy sem mert ez már agyon van szerkesztve csak nem épp azzal a pontosságal amire álítom.

2016. márc. 26. 20:11
 9/15 DjImipapa ***** válasza:

Ingyenes, jó, sokat tud:

Audacity....

[link]

2016. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
áh baszus nem ismeri fel a 3gpp
2016. márc. 26. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!