Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jártasabb emberek, milyen...

Donmogyoróscsirke kérdése:

Jártasabb emberek, milyen programot ajánlotok kezdő videósnak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tudom tudom, a google a barátom, viszont nem gondolkodik tapasztalt kútfővel. Barátaimmal youtube-ra fogunk videókat feltölteni, annyi az egész, hogy szeretnék a videóinkhoz intró videót készíteni. Abszolút nulla tudásom van ehhez, ezért kérdem, milyen programmal fussak neki. Gondolok itt arra hogy milyen programmal készítek el pl. egy animált kis részt, és milyen segítségével tudom ezt videóba átültetni. Bárki aki szán erre pár percet, azt nagyon meghálálom!

#videózás #program #YouTube #3D modell #programtanulás #nagyonköszielőre #jófejvagyokamúgy #azisakiválaszol
2016. márc. 26. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Sony Vegas-al intro keszites es vagas

Movie Maker vagasra konyebb alternativa

Felvetelre shadowplay ha nvidia, xplit ha amd

2016. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kipróbálom!! Bárki mástól még tanácsot / ötletet elfogadom és előre is köszönöm!
2016. márc. 26. 22:57
 3/4 anonim válasza:
Sony Vegast ajánlom, mert egyszerű átlátható, videóvágásra tökéletes!! Ott van még a Premiere Pro, az egy komolyabb program többet tud, de bonyolultabb!! Szóval neked a Vegas Pro-t ajánlom !! Felvevő program Xsplit Broadcaster, gamecaster, OBS, Fraps, action!! Remélem tudtam segíteni !! Ha kell segítség privátban írj.
2016. márc. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
felvevők jól jöttek! köszönöm szépen! :)
2016. márc. 30. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!