Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám a windows belső...

Hogyan tudnám a windows belső hangjait letiltani mikrofon-nál?

Figyelt kérdés

Játék közben beszélgetek, de eléggé zavaró a többieknek hogy a játék hangjait is beadja. Úgy szeretném, hogy csak azt a hangot "továbbítsam" amit mikrofon keresztül küld a gép.

Realtek HD Audio driver van fenn...


2010. ápr. 4. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
egyszerűbb ha a játékban leveszed az ingame sound-ot és kész
2010. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Ha leveszem a hangot akkor nem hallom (pl CoD2-be) ha trappolnak

2. 2. válaszolónak inkább ajánlanék egy másik oldalt!

Köszönöm az eddigi "hasznosnak" tűnő válaszokat! -.-"

Na valaki értelmes ember?

2010. ápr. 4. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok


elolvastam a kérdést és már rájöttem mi a gondod, elsőre félreértelmeztem. Szerintem be van kapcsolva a mikrofon erősítése funkció ami miatt hallani lehet az ingame hangot is.Az is lehet hogy túl hangosan hallgatod és emiatt már a mikrofonban is hallatszik, ezt egyszerűen le tudod ellenőrizni, ha leveszed a fejedről a fejhallgatót és úgy is hallatszik a hang akkor hangos, ez már beszűrődik a mikrofonba is.

2010. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem...

a probléma megoldása az volt, hogy a hang driver programban a fejhallgatót áttettem "Vonalszintű bemenet"-ről "Fejhallgatóra", így már jó lett, de azért kösz!

2010. máj. 12. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!