Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a neve ennek a ps2-es...

Mi a neve ennek a ps2-es játéknak? Van e esetleg Pc-re is? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ezzel a játékkal már elég rég játszottam ps2-n. A játékmenetet egy Prince of Persia világban tudnám elhelyezni. A főhős egy vámpír (hosszű őszhaj,sötét ruhák) akinek megsérül a szárnya és egy csajjal is néha szokott beszélgetni először egy pajzsszerű ajtókapunál tehát egy pajzs van ott ami áthatolhatatlan és ott beszélgetnek majd szétválnak. Az első pálya egy várfaluban,de inkább egy régi sötét középkori városban játszódik. Természetesen ugrálni kell benne, harcolna és nagy hangsúlyt fektett a kisebb és angyobb bossokra is melyeknek lekell nullázni az élet csíkját értelemszerűen. A játék során változik a ruhád és egyre nehezebb ellenfelekel kell megküzdeni. Az első pályán úgy emlékszek bekell menni egy kocsmába is. Az első boss-t egyfajta vámpírnak véltem fekete hajú és elegáns vöröses ruha sokat ugrálgat stb... Nem sok emlékem maradt meg róla de számomra nagyon fontos ez a játék sok helyen kerestem és az ismerettségi körből se ismeri senki. Nyugodtan tippeljetek minden próbálkozást értékelek és nagy becsben tartok. Egy kisebb kérdés van e Pc-re? Köszönöm :)

2016. márc. 31. 17:24
 1/4 szántóvető ***** válasza:

ha vérszívással pótolod az életerőd akkor a legacy of kane:blood omen 2.

vagy valami hasonló,keress rá youtube-on.

pc-re minek?rendes(konzolos)ember nem adja el a ps2-jét,ebayen meg bármi beszerezhető :)

2016. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Már régóta nincs ps2-m mert elromlott azok az idők elmúltak persze hogy jó lenne ps2-n de már nem akarok ps2-t most rászoktam a pc-re és már utánanéztem hogy van pc-re is csak a neve volt a lényeg. Anno nagyon tetszett ez a játék és szerintem most is örömömet lelem benne :D
2016. márc. 31. 21:06
 3/4 szántóvető ***** válasza:
volt hangulata.mászkáltál az emberek között akik élték az életüket,te meg tudtad hogy meg fogod ölni őket.egyébként csúnyácska grafika és közepes harcrendszer jellemezte a játékot.ami hasonlóan hangulatos az a the thing.
2016. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hat igen ez egyertelmuen blood omen :D nekem is ps2n van
2016. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!