Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Alkalmas játékra az Nvidia GT...

Alkalmas játékra az Nvidia GT 610 1GB? Mennyire ajánlott megvásárolni?

Figyelt kérdés

Ezekhez a játékokhoz kellene Far Cry 3, FC3: Blood Dragon, GTA IV, COD World at War,Medal of Honor Airborne,Unreal Tournament 3, Star Wars The Force Unleashed 2,Splinter Cell Blacklist,Battlefield 2 Bad Company,Brothers in Arms Hell's Highway,The Godfather 2,Crysis 1,2,3 Gears of War, Dead Space 1,2,3 Resident Evil 5,6 Dead Rising 3. Ezekre a játékokra jó lenne? Mi a véleményetek erről a kártyáról és jól tudom hogy nem multimédiás dolgokra hanem ez egy játékra tervezett kártya. Nem a legujabb játékokhoz keresek kártyát inkább csak az újabb kategória Far Cry sorozatok,Battlefield. Már a legujabb játékokhoz úgyse elegendő a procim, de egy combos VGA nem ártana. Ha ez a kártya nem jó ezekhez a játékokra milyet ajánlanátok 20 000Ft-ért és az a kártya ami ennyibe kerül az megéri. Nem igazán akarok 30 000Ft felé menni. A jelenlegi konfig videókártya alkalmatlan a videójátékokhoz még a Far Cry 1-en se tud túlteljesíteni mert dx9-es és jobb kártyáktől lesz ultra és látványos grafikája. Szerintem manapság egy dx11-es kártya érné meg min 1GB játékra.

Konfigom:

Processzor Intel Core 2 Duo 3GHZ

4GB RAM

Videókártya: Nvidia Quadro FX 550 kb. 2Gb (grafikus feladatokra tervezett kártya)

64 bites Win 7 Home Premium rendszer



2016. márc. 31. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan felejtsd el ezt a rossz álmot !!
2016. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hd7770.
2016. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi a véleményetek erről a kártyáról és jól tudom hogy nem multimédiás dolgokra hanem ez egy játékra tervezett kártya


Pont fordítva. Ez inkább egy multimédiás kártya, nem épp a legjobb játékokra.

2016. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Korábban is ugyanezt a véleményt halottam az oldalon és egyszerűen störnyű hogy nekem és ráadásul az ismerősömnek is ezt ajánlottam a Pc üzletben! Köszönöm!
2016. márc. 31. 18:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt a kártyát ajánlották biztos azért, hogy eladja mert nem sokan vásárolnak belöle
2016. márc. 31. 19:00
 6/6 meszike91 ***** válasza:

Az üzletekben sok esetben teljesen hozzánemértő emberek vannak. Simán betesznek egy m-tech tápot egy több 100 ezres konfig alá. Általában irodai vga-val adják az olcsóbb gémernek nevezett gépeket, vicc az egész.


Nekik csak a pénz számít. Az hogy a vásárló mit kap nem igazán.

2016. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!