Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni a gépem azt...

Tudnátok segíteni a gépem azt csinálja, hogy bekapcsol és kikapcsol egymás után de úgy, hogy a monitor nem válaszol rá csak a billentyűzetnek a fényei az egér fényei és a füles fényei a haverom szerint vírus ha tényleg az, hogyan tudnám megoldni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább hardverhiba lehet. Merevlemez, ram, alaplap. Ezek közül bármi lehet. De ezt így vakon , ennyi infóból nehéz megjósolni.
2016. ápr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dongaben ***** válasza:
Találkoztam már hasonló problémával. Ott a videokártya volt zárlatos. Érdemes lehet kivenni a kártyát, és az alaplapi videókártyával kipróbálni. Ilyenkor minden, az alapvető működéshez szükségtelen eszközt le kell csatlakoztatni a gépről. Jól jön a "haver" segítsége, ha tud kölcsönadni tápot, RAM-ot a próbához. Másik esetben az alaplapi kondenzátorok hibája okozta. "Pannóniás"-hoz hasonlóan, én is inkább hardveres hibára tippelnék...
2016. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kb 3 napja csinálja ezt az ezelőtti 2 napon megtudtam csinálni de a 3.on nem a 3.napon elment egy kis időre az áram az előtt mielőtt elment az áram én még játszottam rajta de aztán áram visszajött és elkezdte ezt csinálni a gép folyamatosan
2016. ápr. 3. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!