Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mire valók ezek a programok?...

Mire valók ezek a programok? Mit működtetnek? Letörölhetem őket úgy a gépemről, hogy az, vagy egyéb rajta lévő program ne sérüljön?

Figyelt kérdés

microsoft.NET framework 4 extended

microsoft.NET framework 4 client profile



#számítógép #program #profil #Framework #Microsoft #net #4 extended #microsoft.NET framework 4 client profile
2016. ápr. 2. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek bizonyos programokhoz szükségesek amik ezeket a "környezeteket"használják.Gondolok az AMD vagy nVidia saját programjaira és hasonlókra.
2016. ápr. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sérülni más nem fog de sok minden használja.. pl játékok is
2016. ápr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne töröld le, az autó kerekét sem szeded le súlycsökkentés címszó alatt.
2016. ápr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább a szemetet takarítsd le (pl. CCleaner, Wise 365), mint hogy a fontos fileok törlésével szabadíts fel helyet.
2016. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Azért kérdeztem, mert tényleg nem tudtam, hogy mik ezek... és ennyi erővel ez is tartozhatott volna a "szemetek" címszó alatt értett dolgok közé...és, mivel nem vagyok számítógép zseni XD ezért fogalmam sincs mi lehet szemét a gépemen... :/ és még azt sem tudom van-e rajta esetleg vírus, vagy valami hasonlóan haszontalan dolog, ami helyet foglal.. :)

2016. ápr. 3. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!