Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok mondani olyan videószer...

Tudtok mondani olyan videószerkesztő programot ami kifejezetten cenzúrázásra készült?

Figyelt kérdés
A Sony Vegas-t ne mondjátok, mert annak valami rémséges a cenzúrázó képessége. Azzal kb XXL-es fejeket lehet csak cenzúrázni amiknél nem baj, ha 2-3 sor kilátszódik, de én apró szövegeket szeretnék cenzúrázni. A camtasia studioval viszonylag egyszerű lenne dolgom, de az nem kezeli a 60 FPS-t.

2016. ápr. 3. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Tévedés. A Camtasia igenis kezeli a 60 fps-t, és renderelni is tud .
2016. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint én fogalmaztam rosszul. Kezelni tudja, de kirenderelni nem. Amit kirenderel 60 fps-nek az fizikailag csak 25 FPS. Az én videóimat rendszeresen kb 25 fps-be rendereli ki, bár YouTube-ra való feltöltés után 60-at ír, de valójában nem annyi. Olyan mintha egy 25 FPS-es videót 60 fps-be konvertáltam volna.
2016. ápr. 3. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Elég speciális beállítás, illetve egy plug in kell hozzá, de működik.

https://www.youtube.com/watch?v=a1I5BtzLScs&list=PLp2_h9n7O_..

2016. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt a módszert alkalmazom, de meg sem látszódik a 60 fps. Olyan mintha csak felkonvertáltam volna a videót 60 fps-be közben meg az eredeti 60 fps-es videót leamortizálja kb-30-ra.
2016. ápr. 3. 15:02
 5/9 A kérdező kommentje:
Például ez a videó is amit küldtél 60 fps-be került feltöltésre és tudom, hogy eredetileg is 60 fps-be lett rögzítve a videó, de olyan mintha csak fel lenne konvertálva.
2016. ápr. 3. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:

A videót én készítettem. Egyébként igazad van a videót illetően, de ez azért van, mert a camtasia recorder-t csak max 30fps-re lehet beállítani, ezzel szemben a Camtasia studio-t akár 60-ra is.

A tényleges 60 fps-el rögzített videót le lehet renderelni 60 ban.

csak ugye az sem mindegy, hogy pl. milyen programot használ az ember. Mert egy Bandicam-os , és egy Action!-ös 60 fps es videó között fényévnyi különbség van.

Bocs ha nem képernyővideóról beszélsz. :)

2016. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De arról. Action-el veszek én is videót. Csak érdemes megnézni az általad küldött videót ami 60 fps meg érdemes megnézni ezt a videót ami 60 fps: https://www.youtube.com/watch?v=7ub0iF1hQtE

Itt példul ugyan azzal a géppel és rögzítőprogrammal lett felvéve, de camtasia studioval lett kirenderelve: https://www.youtube.com/watch?v=4Oo5yNiTqVA Azért feltünő a különbség :)

2016. ápr. 3. 15:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Kezdem elveszíteni a fonalat, de szerintem te is. :)

A második az nem is. . .na mind egy, hagyjuk. Nincs ebben ennyi. :)

2016. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem veszítem el én stabilan fogom csak az a baj, hogy nem tudom átvinni a te agyadba azt amire én gondolok :D SZóval, hogyha megnézed azt a videót amit te küldtél meg amit én akkor amit te küldtél úgy néz ki, mint egy felkonvertált videó amit pedig én azon látszódik a 60 fps :) Lényegében ez lenne a mondanivalóm lényege. És ez a bajom a Camtasia Studioval.
2016. ápr. 3. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!